Jak wykorzystać fotobudkę na weselu?

Wesele to zazwyczaj duże wydarzenie dla narzeczonych, którzy niecierpliwie go wyczekują. Przygotowania do ceremonii są dla większości wyczerpujące i zajmują bardzo dużo czasu. Lista przedślubnych obowiązków jest bardzo rozległa, a dodatkowo podejmowanie wszystkich kluczowych decyzji jest bardzo czasochłonne. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż oczywistym jest, że narzeczeni marzą by był to dzień jak z bajki.

Wybieranie sukni, garnituru, lokalizacji, menu, orkiestry i wielu innych niezbędnych elementów, niejednokrotnie spędza młodej parze sen z powiek. Dlatego właśnie na przemyślenie kwestii dodatkowych atrakcji dla zaproszonych osób nie zostaje zbyt dużo czasu.

Nieraz jest to powodem zawodu pary młodej,która dopiero w trakcie imprezy czuje niedosyt.
Na pewno atrakcją, uwielbianą przez gości na wszelakich imprezach, jest obecność fotobudki. We Wrocławiu można ją spotkać na wielu weselach, gdzie otoczona jest zazwyczaj przez tłum ludzi chcących z niej skorzystać. Zamówienie fotobudki na wesele to ciekawy pomysł, ponieważ nie tylko sprawi, że goście będą dobrze się bawić, ale również fotografie w niej zrobione pozostaną pamiątką na długie lata.

Można wykorzystać je np.

jako dodatek do wpisu w księdze gości weselnych lub rozdać zaproszonym osobom jako upominek od pary młodej.

Sporo osób decyduje się też zrobić z wykonanych zdjęć kolaż, który zawieszany jest później jako tablica wspomnień w domu nowożeńców. Dobrą fotobudkę rozpoznać można po ilości gadżetów, które znajdują się w jej wnętrzu. Jest to istotne, ponieważ każdy gość może dzięki temu dobrać taką oprawę do ujęcia jaka pasuje do jego nastroju.

Dobrym pomysłem jest też stworzenie za dodatkową opłatą indywidualnego tła do zdjęć.

Nie jest najlepszą opcją umieszczanie tam krzykliwych wzorów, zdjęć czy napisów.

Dobrze sprawdza się gładkie tło z własnym logo, np.

stworzonym z inicjałów nowożeńców. Wrocławska fotobudka jest więc świetną atrakcją dla wszystkich, którzy chcą mieć na weselu ciekawy dodatek angażujący gości i dający im wiele radości przy jednoczesnym zatrzymywaniu wspomnień w formie nietuzinkowych ujęć..

<< Poprzedni
Następny >>